کاربرد لوله های ایزوپایپ

لوله پنج لایه ایزوپایپ محصول شرکت انتقال بهینهسیالات کاربدهای مختلفی به شرح زیر دارد:
1-    لوله کشی آب سرد و گرم
طبق تاییدیه های موجود از کشورهای اروپایی و مراکز معتبر پژوهشی ایران محصولات ایزوپایپ برای اب مصرفی و آشامیدنیقابل استفاده می باشد. مواد اولیه بکار رفته در این لوله ها بهداشتی و سازگار با محیط زیست می باشد و هیچگونه فعل و انفعالات شیمیایی نیز در این لوله ها صورت نمی گیرد.
2-    سیستمهای گرمایشی سرمایشی
یکی از مهمترین کاربردهای لوله ایزوپایپاستفاده از این لوله ها در سیستمهای گرمایشی و سرمایشی می باشد. در این سیستمها لوله ایزوپایپ با توجه به محدوده دمایی 90C- 40C در کارکرد بلند مدت لوله ای مناسب می باشد. این لوله ها در سیستمهای سرمایش کاربرد وسیعی دارد از جمله می توان به فن کویل، سدخانه کمپرسور، سیستمهای مولد سرما، لوله های تعریق، لوله های سرمازا و ... اشاره نمود.
3-    لوله کشی گاز
از دیگر موارد کاربرد لوله ایزوپایپ استفاده از این لوله در سیستمهای لوله کشی گاز طبیعی می باشد. چون این لوله در مقابل اکسیژن نفوذناپذیر بوده، ایمنی بالای دارد و پدیده خوردگی هیچگاه درآن اتفاق نمی افتد و برای سالهای طولانی در مقابل عوامل مخرب محیطی مقاوم است.
لوله و اتصالات ایزوپایپ با کیفیت بسیار بالا و طبق استانداردهای بین المللی کشورهای پیشرفته تولید می شود و در کشورهای اروپایی و آمریکایی و خاور دور از این لوله ها برای سیستمهای لوله کشی استفاده می شود.
4-    کاربرد در صنایع مختلف پزشکی
صنایع غذایی، دارویی، شیمیاییف هوافضا، حمل و نقل و غیره از صنایعی هستند که ایزوپایپ در آنها کاربرد زیادی دارد. همچنین لوله های ایزوپایپ به علت ساختار ویژه ایی که دارد سیستمی مناسب و بهداشتی برای انتقال گازهای طبیعی می باشد.
5-    سیستم گرمایش از کف
یکی از کاربردهای لوله ایزوپایپ سیستم گرمایش از کف است که در بخش خود به صورت مفصل شرح داده شده است.

ارتباط با ايزوپايپ

آدرس

اصفهان / فاز 4 شهرک صنعتی مورچه خورت / شرکت انتقال بهینه سیالات ( ایزوپایپ)

تلفن

 تلفن :   3 - 45643830 - 031   فکس : 45643011 - 031

ايميل

info@isopipe.com