محصولات ایزوپایپ

برای حرفه ای ها با سطح انتظار بالا

به وب سایت ایزوپایپ خوش آمدید

ايزوپايپ نام تجاري شركت سهامي خاص است ، با نام ثبتي " انتقال بهينة سيالات " كه تحت قوانين بازرگاني جمهوري اسلامي ايران و مفاد اساسنامة آن اداره مي شود.اين شركت در تاريخ 18 ديماه 1374 خورشيدي با شمارة 618 براي مدت نامحدود به ثبت رسيده است .

كار خود را با توليد بي سابقة نوار تفلون در سطح كشور آغاز و در سال 1379 ، توليد لوله هاي 5لايه در دو نوع PERT و PEX را به فعاليت خود افزود ، به دنبال آن اتصالات رزوه اي را عرضه نمود ، سپس اتصالات پرسي را در ليست توليدات خود قرار داد ولی این نوع اتصالات به ابزار کار مخصوص نیاز داشت که در دسترس تمام مجریان لوله کشی نبود ، این موضوع کارشناسان شرکت را بر آن داشت تا کار را برای مجریان تاسیسات راحت تر و برای مصرف کنندگان کم هزینه تر کنند ، به دنبال این هدف مهندسین توانمند ایزوپایپ با تحقیق و زحمت فراوان دو نوع جدید اتصالات با نام های " کوپلی و کلمپی " را ابداع نمودند .

 مزیت این اتصالات نسبت به انواع قبلی این است که به راحتی و با ساده ترین ابزار کار قابل استفاده هستند ضمنا زمان کمتری صرف اجرای کار می شود ، ساختار این نوع اتصالات به گونه ای طراحی شده که با جایگزین کردن یک قطعه اتصال جدید به جای 4 قطعه اتصال از انواع قبلی با همان کاربرد ، مصرف فلز گرانبهائی همچون برنج (تشکیل شده از 58% مس ، 37% روی و 5% دیگر فلزات) را به حداقل می رساند به گونه ای که مصرف این فلز گرانبها به کمتر از نصف کاهش میابد و این گامی در جهت مصرف بهینه فلزات بود که ایزوپایپ پیمود.

اطلاعات فنی

آشنایی با ساختار لوله های ایزوپایپ

آشنایی با ساختار لوله های ایزوپایپ

لوله های پنج لایه اولین بار با پلیمر PEX به دنیای تاسیسات معرفی شدند. PEX پلیمر شبکه شده ای است که در برابر دماهای بالا و فشار داخلی بسیار مقاوم است.اما بدلیل تولید بسیار پیچیده که احتمال خطا در مرحله Croos Link (شبکه ای شدن مولکولها) را بسیار بالا می بردو بدلیل اینکه این مشکلات باعث متخلخل شدن لایه داخلی و یا آزاد شدن یون سیلیسیم (اگر شبکه شدن به روش سیلانی انجام شود) می گردد و مشکلات بسیاری را از نظر بهداشتی و ساختاری موجب می شود؛ استفاده از آن تا حدی مشکل شده است (در یک نگاه بدقلق بودن، پرخطا).
دسته پلیمرهای PE-RT پلیمرهایی هستند که از پلیمرهای شبکه ای به عنوان تکنولوژی جدید به دنیای تاسیسات معرفی شدند. این پلیمرها دارای پروسه ساخت بسیار ساده تر و قابل کنترل تر می باشند و این پلیمرها مشکلات و نگرانیهای بهداشتی و ساختاری را نداند (در یک نگاه خوش قلق و بدون خطا).
پلیمرهای استفاده شده در لوله های ایزوپایپ از نوع پلیمرهای ...

ادامه مطلب

سیستم گرمایش از کف

سیستم گرمایش از کف

دمای هوای داخلی را می توان برای آسایش ساکنین ثابت نگه داشت. با این سیستم، کف ساختمان گرمارا به طور مستقیم به طرف پای انسان هدایت می کنند و افراد احساس آسایش بیشتری در قسمت پایین بدن می کنند.
ب) جابجایی کمتر هوای داخلی که سبب جلوگیری از اتلاف گرما از طریق سقف می شود.
ج) اتلاف از طریق نفوذ کمتر می شود، ساختمانهایی که نفوذپذیری زیادی دارند به علت جابجایی کمتر هوای داخلی، باسیستم گرمایش از کف انرژی بیشتری ذخیره می کنند.
د) تمیزی دیوارها واثاثیه منزل
ر) برای جلوگیری و درمان دردهای رماتیسم و مفصلی بسیار مناسب است.
و) آزادی عمل در دکوراسیون داخلی منزل به علت قرار گرفتن این سیستم در داخل کف زمین ...

ادامه مطلب

کاربرد لوله های ایزو پایپ

کاربرد لوله های ایزو پایپ

لوله پنج لایه ایزوپایپ محصول شرکت انتقال بهینهسیالات کاربدهای مختلفی به شرح زیر دارد:
1-    لوله کشی آب سرد و گرم
2-    سیستمهای گرمایشی سرمایشی
3-    لوله کشی گاز
4-    کاربرد در صنایع مختلف پزشکی
5-    سیستم گرمایش از کف

ادامه مطلب

کنترل کیفیت و تستهای لوله ایزوپایپ

کنترل کیفیت و تستهای لوله ایزوپایپ

تولید لوله ایزوپایپ در همه مراحل از ورود مواد اولیه به کارخانه و در جریان فرآیند تولید و پس از آن تا مرحله بسته بندی تحت آزمایشات دقیق کنترل کیفی و همچنین تستهای مختلف براساس استانداردهای معتبر مربوطه قرار می گیرد.

ادامه مطلب

ارتباط با ايزوپايپ

آدرس

اصفهان / فاز 4 شهرک صنعتی مورچه خورت / شرکت انتقال بهینه سیالات ( ایزوپایپ)

تلفن

 تلفن :   3 - 45643830 - 031   فکس : 45643011 - 031

ايميل

info@isopipe.com